2023

Το Σχολικό Έτος 2022-2023 ξεκινάει έχοντας μπροστά μας άλλη μια ενδιαφέρουσα χρονιά.

Τέσσερα παιδιά από την Αστερομάδα 2022 αποφοίτησαν από το Δημοτικό και τη θέση τους πήραν ο Αναστάσης, η Βασιλική, η Ζωή και ο Παναγιώτης από το 7ο Δημοτικό Σχολείο Αγίων Αναργύρων που μαζί με τα δυο παιδιά από την Αστερομάδα 2022, τη Σπυριδούλα από το 3ο Δ.Σ. Αγίων Αναργύρων και το Στέλιο από το 7ο Δ.Σ. Αγίων Αναργύρων θα αποτελέσουν την Αστερομάδα 2023 που θα συμμετάσχει στην κατηγορία του Δημοτικού.

Για πρώτη φορά φέτος, θα δημιουργηθεί και μια Αστερομάδα που θα συμμετάσχει στη μικτή κατηγορία Δημοτικού – Γυμνασίου, η οποία αποτελείται από τη Βέτα, τη Σπυριδούλα και τον Στέλιο.

Η προετοιμασία των ομάδων πραγματοποιείται στο 7ο ΔΣ Αγίων Αναργύρων, εκτός σχολικού ωραρίου.

Καλή επιτυχία στις Αστερομαδάρες μας!